PROTEZ TIRNAK NEDİR ?

Protez tırnak uygulaması özellikle iş kadınlarının rağbet gösterdiği el ve ayak bakım yöntemidir. Bu uygulamayla tırnaklarınız 80 kat daha dayanıklı olmakla birlikte ŞEKİL BOZUKLUĞU, UZAMA VE TIRNAK YEME gibi her türlü tırnak problemlerine kesin çözümdür. Ortalama 1,5 saat içinde istenilen incelikte ve modelde tırnaklara kavuşabilirsiniz.

 

          TAKMA TIRNAK İLE YAPILAN PROTEZ TIRNAĞIN ZARARLARI NELERDİR ?

Dünya genelinde son sistem olarak bilinen şablon kalıpla jel tırnak uygulaması profesyonel uzmanlar tarafından yapılmaktadır.Fakat birçok yerde tırnak ucuna tips yada takma tırnak olarak tabir edilen materyal yardımıyla bu işlem uygulanmaktadır. BU ÇOK YANLIŞTIR PROTEZ TIRNAK KESİNLİKLE  HER YERDE YAPTIRILMAZ.

Kendi tırnağınıza yapıştırıcı yardımıyla eklenen bu malzemeler tırnaklarınıza çok zarar vermektedir. Dayanıksız ve ömrü çok kısadır. Takma tırnaktan hiçbir farkı yoktur. Profesyonellik gerektirmediği gibi yapım aşaması kolay ve fazla malzeme kullanılmasını  önler. Bu yüzden şablon kalıpla jel tırnak YAPAMAYAN kişiler bu yönteme başvurmaktadır. Tırnağınızın ucuna ekleme yapıldığı için tırnak kalın, belirgin ve de yapay durur. Bu da hoş görüntü sağlamaz. Bu tür olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak için mutlaka ŞABLON KALIPLI JEL YAPTIRMALISINIZ.

 

NEDEN ŞABLON KALIPLA JEL TIRNAK YAPTIRMALIYIZ ?

En son sistem olup, kalıp yardımıyla kendi tırnağınıza ve parmak yapısına en uygun hâle getirilir. Tırnağınızla birebir uyum sağlar. Asla dışarıdan fark edilmez . Düşme ve kırılma durumlarına maruz kalmazsınız. Full jel sistem olduğu için 6 aya kadar istenilen incelik ve modelde kalıcılığını sürdürür. Yapım aşamasından önce özel besleyici yağlar tırnağa uygulanır. Zararlı yapıştırıcılar, materyaller  asla uygulanmaz. Her türlü ev işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Deterjan, kimyasal ürünler hatta ozondan bile etkilenmez.

 

ŞABLON KALIPLA YAPILAN JEL TIRNAK ZARARLI MIDIR?

Asla zarar verici bir durum söz konusu olamaz. Tırnak ucuna materyal yerleştirmeden kendi tırnak yapınıza en uygun şekilde oluşturulan kalıba özel U.S.A. menşei jel uygulayarak birebir tırnak oluşturuyoruz.

 

KENDİ TIRNAĞIMIZ UZAR MI ?

Tırnağımız sağlıklı bir şekilde dış etkenlere maruz kalmadan uzamaya devam eder.

 

 

  ŞABLON KALIPLA JEL TIRNAK NASIL YAPILIR, NE KADAR ZAMAN KULLANILABİLİR ?

Şablon kalıpla yapılan protez tırnak uygulama öncesinde tırnak etleri temizlenerek manikür yapılır. Tırnaklarınıza  özel besleyici yağlar ile destek verilir. Protez tırnak yapım aşamasına geçilir. Tırnaklara özel şablon kalıplar yerleştirilir. Kişinin belirttiği uzunluk belirlenerek kalıp üzerine özel jeller sürülür. Tırnaklar led lamba içine yerleştirilir. Belirli süre sonunda kalıplar tırnak ve parmak yapısına göre doğal halini alır. En uygun model oluşmuştur. 1,5 saat sonrasında doğal tırnaklarınız hazır hâle gelmiştir.

 

PROTEZ TIRNAĞIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Vaktinizi manikür için harcamazsınız. Sürekli bakımlı ve hoş tırnaklara sahip olursunuz.

 

YENİLEME (bakım) NASIL OLUYOR ?

Bakım dönemi,  tırnağın uzama sürecine göre değişkenlik göstermektedir. Tırnak diplerinde boşluk oluştuğunda istenilen zaman içinde yenileme işlemi yapılmaktadır.

 

ŞABLON KALIPLA YAPILAN JEL TIRNAĞIN ÖMRÜ NE KADARDIR ?

Kaliteli, orijinal malzemelerle işin ehli uzmanlar tarafından özenle yapılan protez tırnakların ömrü en az 6 ay kalıcılık göstermektedir. İstenildiğinde ömür boyu çıkarılmadan yenileme işlemleri yapılarak devamlı kullanılabilir. Shè Nail olarak tavsiyemiz tırnağınızın dinlenmesi açısından senede birkaç kez uygulamaya ara vermelisiniz.

 

KULLANILAN MALZEMENİN GÜVENİLİRLİĞİNİ NASIL ANLARIM ?

Bunu anlamak çok basittir. Protez tırnak yaptıracağınız yerde kullanılan malzemelerin orijinalliğini ve menşeine dikkat ediniz. Asla, Uzak Doğu ürünler kullandırmayınız. Ankara Protez Tırnak olarak salonlarımızda Sağlık Bakanlığı tarafında onaylı  U.S.A ürünleri kullanılmaktadır.

 

PROTEZ TIRNAK NEREDE YAPTIRILABİLİR?

Protez tırnak uygulaması profesyonellik ve özveri ister. Her yerde yaptırılamaz. Hijyenik ve  sterilize edilmiş ortamda eğitimli  uzmanlar tarafından uygulanması gerekir. Mutlaka gideceğiniz yerin referanslarını ve yaptığı işleri sosyal ortamda araştırmalısınız.

 

PROTEZ TIRNAK NASIL ÇIKARILIR ?

Şablon tırnak ile yapılan jel tırnaklar yapısı gereği çok saglamdır. Profesyonel yardım almadan çıkarılmaz.

  UYGULAMADAN ÖNCE MANİKÜR YAPTIRMALI MIYIM?

Hayır. Yaptırmanıza gerek yok. Salonumuzda işleme başlamadan önce tırnak etleriniz iyice temizlenerek manikürünüzü ücretsiz yapıyoruz.

 

ANKARA PROTEZ TIRNAK’ DE NEDEN TEK FİYAT UYGULAMASI VAR ?

Birçok işletme protez tırnağın uzunluk, model ve frenchli oluşuna göre fiyat değişikliği yapmaktadır. Bunlar birer aldatmacadır.  ANKARA PROTEZ TIRNAK’ DE UZUN-KISA, FRENCHLİ – FRENCHSİZ HER MODEL 200TL’dir.

 

  PROTEZ TIRNAK KIRILIR MI ?

Ankara Protez Tırnak’ de yapılan tırnaklar kırılmaz. Çünkü takma tırnak ve yapıştırıcı  KULLANMIYORUZ.

TOP