Ayak Protez Tırnak

Pek çok kadın son yıllarda protez tırnak kullanmaya başladı. Merak edenler için protez tırnak nedir? nasıl yaptırılır? Nasıl çıkartılır? Tırnaklarımıza zarar verir mi? Sorunlarını sizeler için araştırdık. Ankara protez tırnak uygulaması özellikle iş kadınlarının çok rağbet gösterdiği bir el bakım yöntemidir. Bu yöntem tırnaklarınız 40 kata kadar daha dayanıklı olmakta, şekil bozuklukları tamamen ortadan kalkmakta, oje kalıcılık süresi uzamakta ve der daim bakımlı bir görüntü sergilenmektedir.

Protez tırnak doğal tırnaklarımızın üzerine şablonlar yapıştırılarak uygulanan ve tırnak da mevcut olan şekil bozukluklarını tamamen ortadan kaldıran, istediğimiz uzunlukta tırnaklara bir kaç dakika içinde sahip olabileceğimiz bir yöntemdir.

Protez tırnak işlemi 2 saat süren manikür benzeri bir işemdir.yapımı çok kolay olup diğer salonlarda uygulanan takma tırnak benzeri işlemlerden farklıdır. tamamen kalıp benzeri şablonla istenilen uzunlukta ve modelde yapılmaktao olup özel bir jel kullanılmaktadır.
Ankara protez tırnak uygulaması bilinenin aksine oldukça acısız ve kolay uygulanan bir işlemdir. Yapay tırnaklar tırnak yapınıza uygun tırnak seçilmek sureti ile kendi tırnaklarınızın üzerine yapıştırılır.

Çeşitli düzeltme işlemlerinden sonra dolgu uygulamasına geçilir. Dolgu işlemi sırasında akrilik bir toz kullanılır. Bu işlemden sonra cila uygulaması gerçekleştirilir ve kurumaya bırakılır. Son olarak desen ve oje uygulaması yapılır. Cila uygulaması tırnağınızı her daim parlak göstermek ve dayanıklılık sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ankara Protez tırnak uygulamasında kullanılan malzemeler oldukça önem arz etmektedir. Tırnaklar en az 1 ayda değiştirilir. Bu sebeple olabildiğince insan cildine uygun alerjik reaksiyon göstermeyecek ürünler kullanılmalıdır.

bu süre tırnaklarınızla nasıl baktığınızla alakalı olarak kullanım ömrü değişmekte olup eğitimini iyi almış bayan uzmanlar tarafından yapılırsa bu süre minimum 2-6 ay arasındadır. Tırnaklarınız uzadıkça alttan bizim yaptığımız jel sistem protez tırnaklarda aynı şekilde uzayacaktır. Aylık ve 3 aylık bakımlarda isteğinize bağlı bu işlem tamamen yeniden yapılmsktadır.

Ankara protez tırnaklar kendi tırnaklarınıza göre yaklaşık olarak 40 kat daha dayanıklı ve serttirler. Bu tırnakların kırılma riski oldukça düşüktür. Takma tırnak (Tip) kullanılamadan yapılan tırnaklar oldukça sağlam ve doğaldır.

Protez Tırnaklar eğitimli uzmanlarımız tarafından 15 dk kısa bir işlemle çıkarılır.

Devamlı manikür gereksinimi duymazsanız. Elleriniz her zaman bakımlı olmaktadır.

Ankara protez tırnak uygulaması her yerde yaptırılmaz eğitimini almış sertifikalı profesyonel uzmanlar tarafından yapılmalıdır. En ufak bir hatanın kötü sonuçlar doğurabileceği düşünülerek yaptıracağınız yer piyasada tanınan reklamları ve referansları olan işletme olmasına özen gösteriniz. Bunun yanında sıradan kuaförlerde bu işlemleri gerçekleştirmek tırnaklarınızı kaybetmenize ve şekil bozukluklarına sebep olabilir.

TOP