Kalıcı Oje

Dünyanın ilk kalıcı ojesi olan Shellac Menekşe El ve Ayak Güzelliği merkezinde sürülmektedir. Ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirildi. Shellac, sektörde çığır açan, patent alınma aşamasındaki bir UV3 teknolojisidir. Soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yenilik. Kolay Sürülebilir ve kolay çıkarılabilir olarak tasarlandı. Shellac oje gibi sürülür, pürüzsüzdür. Çıkarılması yalnızca 10 dakikamızı almaktadır. Törpüsüz! Delmeden!, Yıpratmadan! Shellac UV kür uygulamalıdır, dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır. Oje gibi ince ve esnektir, böylece sadece doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda tırnak kırılmalarına ve tırnak yenmesine engel olur. Sonuç? 14 günlük, olağanüstü, mükemmel parlaklık; tam anlamıyla bağımlılık yapar…
Elveda Aşınmalar ve Kurumayan Tırnaklar

Artık, KORKULARA SON. Direksiyonda “yalnızca avuç içlerini” kullanma veya park yerinden ayrılmadan önce, salona geri dönmelere SON. Shellac’ın kuruma süresi yoktur; UV kür uygulamalıdır. Elinizi cüzdanınıza atın. Anahtarlarınızı çıkarın. Direksiyon simidini kavrayın. Ve arabanızı güvenle sürün.

Estetik amaçlı uygulama alanları ;

Kenar aşınmasına son. Kırık, çizik ve matlaşmalara veda edin. Bilgisayar tuşlardan aşınma izleri, ev işlerinden cizilme,kırılma,kullandığımız sabundan deterjandan matlaşma artık olmayacak. 2 haftalık mükemmel, olağanüstü ve çarpıcı parlaklıklığı hissediceksiniz.
Çiziksiz,pürüzsüz ,pırıl ,pırıl ayak ojelerinizle kurumasını beklemeden her ne olursa olsun sağlam kalan, esnek ve parlak renklerle farkındalığı FARK EDEÇEKSİNİZ.
Tırnakta çatlama yok, kırılan uçlara son. Kırılan zayıf, güçsüz tırnaklar geçmişte kaldı.İnce olduğu kadar güçlü. Shellac doğal tırnakları korur, güçlenmelerine yardımcı olur ve kırılmayı engeller.

TOP